Chalupa Jako doma – Nový Vojířov

A jede se na chalupu!
Parkování zdarma

Přímo v objektu

Vnitřní vybavení

pro Vaše pohodlí

Venkovní vybavení

Pro Vaše aktivity
REZERVOVAT

NAVŠTIVTE NÁS

Chalupa Jako doma – Nový Vojířov

Ubytování se nachází na krásném a klidném místě v Novém Vojířově u Nové Bystřice, na konci vesnice a na konci slepé ulice, kam už nikdo nejezdí. Ubytování na naší krásné chalupě je tedy vhodné pro rodiny s dětmi,

Více o chalupěMŮŽETE VYUŽÍT

Aktivity v okolí

V okolí Chalupy Jako Doma – Nový Vojířov je spousta aktivit, které můžete využívat. Pokud máte možnost využít a vzít si sebou kola, tak to teprve zjistíte, co vše nabízíme. Zde máte jenom malou škálu aktivit, co zde najdete.

V LÉTĚ

Chlum u Třeboně

Rozšířili jsme Rybářské cyklistické centrum v Chlumu u Třeboně a zveme vás do nového Bistra na snídani, svačinu, oběd nebo jen na pivo či kávu. K nejznámějším rybníkům v okolí Chlumu u Třeboně patří Hejtman a Staňkovský. Jednak pro svoji rozlohu a hlavně pro jejich rekreační využití.
V LÉTĚ

Chlum u Třeboně

V ZIMĚ

Řada lyžařských vleků

Sjezdovka se nachází 2 km od Nové Bystřice směrem na Jindřichův Hradec. Parkování je možné přímo pod sjezdovkou (z hlavní silnice z Nové Bystřice na Jindřichův Hradec odbočit doleva na polní cestu ke sjezdovce).
V ZIMĚ

Řada lyžařských vleků

SUCHDOLSKÝ PÍSKOVNY

Průzračná voda

Okolí Suchdola nad Lužnicí nabízí mnoho možností ke koupání. Pro děti je především vhodná pískovna Tušť, která se nachází severně od obce Tušť. Na některých místech je vstup do vody velmi pozvolný.
SUCHDOLSKÝ PÍSKOVNY

Průzračná voda

MUZEUM VETERÁNŮ

Pro zvědavce

Muzeum v Nové Bystřici je prvním a největším muzeem amerických automobilů v Čechách. Málokteré prostory se hodí k procházce historií tak, jako stará, opuštěná textilní továrna.
MUZEUM VETERÁNŮ

Pro zvědavce

Únor 2019

David

super lokalita, prostorné ubytování pro dvě rodiny s dětmi , super velká sauna a relaxační místnost, čistotaČerven 2019

Jan

Luxusni,čisté a celkové velmi příjemné prostředí .Červen 2019

Jarmila

Čisté, prostorné, dobre vybavené.Co je u nás nového

Novinky

U nás budete informovaní o tom, co se nově událo. Pořádáme řadu akcí pro děti, školy a dospělí. Pokud jste přišli o nějakou událost. Zde si můžete vše důkladně přečíst a prohlédnout obrázky.

Osmdesát svíček na pomyslném dortu sfoukla hejtmanka Ivana Stráská u příležitosti oslav 80. výročí založení Jihočeské zoologické zahrady v Hluboké nad Vltavou.

7.2.2016

Jdeme do zoo

Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou byla poprvé otevřena pro veřejnost 1. května 1939. Původně vznikla jako součást muzea v sousedním loveckém zámku Ohrada

Hluboká nad Vltavou – Na jaře se rodí mláďátka v přírodě i v zajetí. Ani Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou to není výjimkou.

Sdílejte nás

Pomocí sociálních sití Vám neuteče žádna naše speciální nabídka či program, který budeme připravovat.